ART / Etchings etc / Mapp med etsningar & bok 11709095
nr 1170 9095
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
James Coignard (1925-2008), France. "loeuvre gravé",
Mapp med etsningar & bok, "loeuvre gravé"
3000
SEK 2600
Monday Mars 19 2018
at 20:25:41
19/3 19:29:29
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
James Coignard
Read more about James Coignard
James Coignard
Read more about Grafik
nr 1170 9095
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Estimate: | 3000 |
Sold: | SEK 2600 |
Monday Mars 19 2018 |
19/3 19:29:29 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Mar 19
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik med mera av konstnärer som Olle Bærtling, Slas Stig Claesson, Corneille, Marc Chagall, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, S ...Read more about Grafik
James Coignard